Co za pomysł,żeby Mirakulce proponować szydełkowanie? Niedługo będziecie inaczej śpiewać,jak Mirakulka stanie się głównym akcjonariuszem Kolastyny. Bierze za nockę
w akcjach Koli,podobno 1000 akcji za obsługę standardową,a 2000 za ekstra.
Więc więcej szacunku dla Mirakulki proszę. Los Koli będzie w jej rękach. No,może
nie w rękach...trochę niżej..