Dnia 2016-02-11 o godz. 21:17 ~kpk napisał(a):
> będzie :) i co więcej ... okaże się, że złomiarz z Poryja znowu trafił w Cogtto...
>
A niech sobie trafia, po tym jak namolnie gada w mediach o mydle, widle i powidle, chcąc zagłuszyć temat bytu i niebytu Cognora to widać, że trzyma go niezła deprecha od czasu jak wpędził interes w zgnile bagno, sumienie musi go pewnie nieźle żreć, nawet pewnie wielka kasa na wypłatę nie zagłusza tych nieustannych żałosnych jęków chorej duszy. ;)