To wartości z historii która już nigdy na COG się nie powtórzy. Marzeniem jest 2 PLN i więcej bo przy tych poziomach większość wierzycieli chętnie skonwertowałaby swoje obligacje.
Obecny ruch jeśli potrwa to opór powinien pojawić się okolicach 1,05-1,10 PLN. Jak to przebije to będę mocno zdziwiony no chyba że wcześniej faktycznie pojawi się jakieś info o fundamentalnym znaczeniu dla spółki.