90 % dzisiejszego obrotu zrobiły 2 transakcje po cenie 69-70 gr. Jeżeli w ciągu kilku dni nie będzie info o zwiększeniu stanu posiadania przez jakiegoś akcjonariusza to niestety tak jak szybko teraz rośnie tak niebawem będzie spadać.
W spółce nic się jak na razie nie zmieniło. Wyniki za 2015 nie będą złe ale tylko dzięki wynikowi na skupie obligacji.
Pojawiające się na forum posty o potencjalnym kontrakcie na blachy pancerne jak na razie są tylko spekulacjami a tak na prawdę HSJ już od kilku lat dostarcza takie blachy. Oczywiście nie zmienia to faktu że takie info mogłoby podgrzać wzrosty albo co bardziej prawdopodobne byłoby dobrym momentem do wyjścia dla tych co teraz kupili. Większość drobnych i tak trzyma z ceną znacznie powyżej 1,5 PLN a pewnie duża część kisi z ceną powyżej 2 PLN a to poziomy których szybko na COG nie będzie :)