Dnia 2016-02-10 o godz. 12:44 ~mir napisał(a):
> W oczekiwaniu na wymiany
......................
Ostatnio jakieś ożywienie niby widać w tych wymianach na zwalonym kursie, ale nie chce się nawet tego zbytnio komentować i wiązać z czymkolwiek ze względu na pustkę informacyjną, Sztuczkowskiego chyba sytuacja przerosła i mowę mu odjęło, albo milczy bo wie, że siedzi na szmelcu.Musi być dziwacznym człowiekiem, bo większość podmiotów giełdowych stara się czynić tak aby być w miarę przyzwoicie postrzeganym przez możliwie szeroki rynek, a Sztuczkowskiemu odpowiada chyba pozycja upiora giełdowego.