ludzie są niepewni przed podpisaniem w 16stym tygodniu roku pańskiego 2013
oddają trochę może nawet nie z myślą że odkupią niżej
tylko niektórzy odkupią jak podpiszą
bezpieczniej dla nich bez papiera
tylko jak dep wypiitala do góry to z 0,10 wyżej na odkup można liczyć
bo prawa zostanie wciągnię ta w 5 vminut