dokładnie.., najpierw kupią akcje( nie wiem czy nie pod to co inni piszą na forum), a potem lament sie zaczyna bo nie uroslo 100% i ponownie poddanie w watpliwosci oficjalnych komunikatow.
ludzie, nie traccie swoich pieniedzy bo na gielde sie nie nadajecie.
proponuje monopol, tam tez sa pieniadze tyle ze nieprawdziwe ale zdrowie bedzie lepsze.
piszcie ile dusza zapragnie, ale jwspółczuje jesli myslicie, ze ktos czytajac wasze posty podejmie decyzje czy kupic czy sprzedać.
to nie od nas bedzie zależało gdzie bedzie kurs za tydzien czy miesiac a Ci co pisza ze to sciema tak szybko znikna jak wszystko zostanie dopiete do konca.
im mniej piszecie tym lepiej