normalnie znowu czytac sie nie da... najpierw kupil akcje a teraz ma watpliwosci... myslisz ze Ci tu opublikuja informacje dla debili ze spolki typu kupul LESZCZU bo tu bedzie drugi skotan... tego potrzebujesz, poklepania po pleckach? byl tu taki jeden co juz spamowal co chwile, moze to Ty tylko w innej formie?... a jak nie wiesz o co chodzi to sprzedaj chlopie bo pykawa Ci stanie i nie bedzie komu pisac co chwila tej samej spiewki
zawsze jest ryzyko i to nie tylko na rynku NC... i kazdy chyba o tym wie