Trudno jednoznacznie powiedzieć co będzie bo przy tak małym FF nawet niewielkie ruchy w ta czy tamta stronę mogą szybko zmieniac kurs. Niemniej jednak uważam, że comeco jest bardzo ciekawa spółką. Ostatni raport to potwierdził. Bardzo mozliwe, ze kolejny raport będzie równie dobry, a może i lepszy. Myślę, że warto trzymać akcje i nie sprzedawać pod wpływem emocji. Mam wrażenie, ze akcje są systematycznie zbierane. Ja osobiście uważam, że może być tu niedługo bardzo wysoko, ale to tylko moja ocena. Niech każdy robi jak uważa.