No tak w tej spółce pracują sami ........,bo wygenerowali olbrzymi zysk praktycznie zimą,kiedy torf i nawozy nie sprzedają się najlepiej,a teraz gdy wiosna i szczytowy sezon sprzedaży ich towarów pewnie splajtują? PRZECIEŻ TO NIELOGICZNE.Będą zyski,i ci co Będą mieli akcje,też zarobią