Mam nadzieję że pozwolisz,i nie poczujesz się urażony iż nie będę już więcej wdawać się z Tobą w żadną polemikę.Wygrać ,nawet słowną potyczkę,z kimś będącym na takim poziomie rozwoju intelektualnego jak Ty,to żadna wygrana.Odpuszczam więc,a Ty poczuj się zwycięzcą.