co sie dzieje?????? nic nowego ,pozbierali od wystraszonych ,ktorzy graja na gieldzie,ale nie czytaja o danych spolki i jej potencjalnych mozliwosciach.W marcu policza zyski,a moga byc duze,bo na razie akcje taniutkie,malo wloza,duzo wyciagna.Taka to gra,nie dla nerwowych