Forum Giełda +Dodaj wątek
Do przedmowcy . Jezeli cytujesz moje wypowiedzi to rob to dokladnie , a nie wklejaj tez cytatow przytocczonych przezemnie w calej mojej odpowiedzi bo to zmienia jej kontekst . Przeczytaj je dokladnie i zacytuj tylko moje słowa .Faktycznie jestem posiadaczem akcji Protektora a nie jego obrońca , ale stoje na stanowisku , ze placzliwe narzekania nic tu nie dadza i taki byl sens odpowiedzi gonzalesowi

Forum Bankier.pl
Gospodarka i polityka
Giełda
Nieruchomości
Forex
Jak ulokować pieniądze?
Banki
Podatki
Prowadzenie firmy
Ubezpieczenia i emerytury
Po godzinach
Kupuj taniej w sieci
Zapytaj eksperta
Warto wiedzieć
Regulamin Forum Bankier.pl
Najczęściej zadawane pytania
Podatek giełdowy
Twoje Forum
Obserwowane wątki
Twoje posty
Księgarnia

Coaching na Wyspach Szczęśliwych

Cena: 39 zł

Radio Zet
Nowa wiadomość - Forum Giełda
Autor
Temat
Treść
Pozwól odpowiadać tylko zarejestrowanym
Dodaj wątek do obserwowanych
Aby skorzystać z powyższych opcji musisz się zalogować


Zgodnie z art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi (Dz. U. Nr 183, poz. 1538 z późn. zm.) - dalej ,,Ustawie o obrocie" - zakazana jest manipulacja instrumentem finansowym, którą stanowi, m.in. rozpowszechnianie za pomocą środków masowego przekazu, w tym Internetu, lub inny sposób fałszywych lub nierzetelnych informacji albo pogłosek, które wprowadzają lub mogą wprowadzić w błąd w zakresie instrumentów finansowych, jeśli osoba rozpowszechniająca takie informacje wiedziała lub przy dołożeniu należytej staranności mogła się dowiedzieć, że są to informacje nieprawdziwe lub wprowadzające w błąd. Na każdego, kto dokonuje manipulacji w ww. sposób, Komisja Nadzoru Finansowego, na podstawie art. 172 Ustawy o obrocie może nałożyć karę pieniężną w wysokości 200.000 zł lub karę pieniężną do wysokości dziesięciokrotności uzyskanej korzyści majątkowej albo obie te kary łącznie.
Odpowiadasz na post:
Re: Co to
Forum: Giełda
Autor: ~re re gonzales [46.76.4.*], 2013-06-28 05:03
panie kazik [89.191.155.*] obrońco protektora ( przez długi kres czasu ) czy jak tam się zowiesz

"Re: Rafał sprzedaje , dyrektorzy odchodzą ...

Autor | ~kazik [89.191.155.*] 2013-01-15 07:19

Rafal sprzedaje bo potrzebuje kasy by podciągnąc swoje kulejace Makrum i to cala filozofia . Kupia to od niego fundy

"Re: Test na siłę Protektora

Autor: ~re zdezorientowany [89.191.155.*], 2013-04-01 08:39
sądząc po kolejności i na podstawie innych informacji Protektor jest jednym z najmniej liczących się ogniw , tzn. z tego przetargu nie zliże śmietanki. Zdecydowanie obłowią się Demar i Wojas.
A jakie to sa te inne informacje poza kolejnościa ? Moze bedziesz laskaw napisac , jeżeli uzywasz takiego argumentu . Bo kolejnośc o niczym nie swiadczty" PODAM DLA PRZYKLADU -moje jest tylko od slow a jakie to sa te inne..........-
  • Co to Autor: ~gonzales
  • Re: Co to Autor: ~gonzales
  • Re: Co to Autor: ~corpse
  • Re: Co to Autor: ~gonzales
  • Re: Co to Autor: ~jarek
  • Re: Co to Autor: ~gonzales
  • Re: Co to Autor: ~miszcz
  • Re: Co to Autor: ~corpse
  • Re: Co to Autor: ~gonzales
  • Re: Co to Autor: ~re gonzales
  • Re: Co to Autor: ~gonzales
  • Re: Co to Autor: ~re re gonzales
  • Re: Co to Autor: ~kazik
  • Re: Co to Autor: ~miszcz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROTEKTOR 0,00% 1,21 2026-06-25 14:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.