panie kazik [89.191.155.*] obrońco protektora ( przez długi kres czasu ) czy jak tam się zowiesz
"Re: Rafał sprzedaje , dyrektorzy odchodzą ...
Autor | ~kazik [89.191.155.*] 2013-01-15 07:19
Rafal sprzedaje bo potrzebuje kasy by podciągnąc swoje kulejace Makrum i to cala filozofia . Kupia to od niego fundy
"Re: Test na siłę Protektora
Autor: ~re zdezorientowany [89.191.155.*], 2013-04-01 08:39
sądząc po kolejności i na podstawie innych informacji Protektor jest jednym z najmniej liczących się ogniw , tzn. z tego przetargu nie zliże śmietanki. Zdecydowanie obłowią się Demar i Wojas.
A jakie to sa te inne informacje poza kolejnościa ? Moze bedziesz laskaw napisac , jeżeli uzywasz takiego argumentu . Bo kolejnośc o niczym nie swiadczty"
"Wyniki za 1 kwartał 2013
Autor: ~blazej [89.191.155.*], 2013-05-15 22:11
Biorac pod uwage panujaca recesje i pogarszajace sie wyniki gospodarcze zysk 1,2 mln zl jest calkiem niezly . Porownując do 1 kwartalu roku ubieglego jest prawie identyczny"
W CO GRASZ ???