1000 akcji i kurs leci o prawie 15 %, tego śmiecia już nawet fundusze nie chcą odbierać.
Dziękuje Zarządowi a w szczególności Panu Prezesowi. Z niecierpliwością czekamy na informacje o inwestorze, który przejmie spółkę płacąc 50 gr za akcje albo i mniej.