Ta spółka nadal nikogo nie interesuje czy to małych ,leszczy czy grubych . Na biotechu teraz gorący jest syn2bio choć nic konkretnego ze spółki nie wyszło .podobnie było na medinice . Ciągle umowy brak a kurs w kosmosie . Tu tego nie ma i nie bedzie .