Czy ja kiedyś obrzydzałem spółkę i mówiłem o sprzedawaniu akcji?????????????
Cały czas pisze o kupowaniu !!!!!!!!!!!!!!!!
Jestem z tych inwestorów którzy kupują paczkami coraz niżej a nie coraz wyżej, są dwie szkoły i ja stosuję tą pierwszą. Jestem cierpliwy i jak widzę akumulację to wiem że będzie taniej i czekam, co pięterko sobie kupuję