Tak masz rację że oczekiwanie kosztuje,ale właśnie na to liczy złodziej patro.Po co czekać .Można sorzedać ze stratą .Oni odkupią chętnie .Mają wtedy nadwyżkę którą zarobili oraz akcje.Tak naprawdę to aż przebierają nóżkami do wzrosto bo po to robili ten numer.Yeraz celem głownym tej szumowiny jest wytworzyć taki poziom zniechęcenia żeby każdy bez wyjątku mający akcje oddał je ze stratą.Pamiętajmy Nasza strata to ich zysk.