Każdy kto inwestuje w jakąkolwiek spółkę robi to z myślą o zysku.Tu też zrobią górkę ale to będzie "kiedyś "napewno w najmniej spodziewanym momencie dgy poziom zniechęcenia będzie tak duży że nawet najwięksi optymiści stracą wiarę.Ale ja będę miał akcje i odsprzedam je w optymalnym kursie zresztą jak zwykle