Czekacie na wybicie..No tak po ludzku szkoda Was....bo kazdy chce zarobic. Przeanalizujcie...(ale co w tym momencie), jak prawie kazdy jest na nieakceptowalnym minusie.
Z drugiej strony ..lepiej resztki kapitalu niz ochlapy.
Zreszta to Wy decydujecie...Czekac na cud...czy pogodzic sie ze strata..
Mimo wszystko zyskow zycze.