Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Co sadzicie o akcjach BBICAPNFI ?

Zgłoś do moderatora
pierwszy poważny opór to 1.68-1.70, już raz na nim skapitulowano, drugi raz też może być ciężko, może za trzecim uda się go pokonać, wówczas technicznie byłoby to ładne wsparcie, ale jeżeli zejdziemy w tym tygodniu na zamknięciu poniżej 1.54 może być bardzo gorąco (zejście nawet na nowe minima niestety), średnioterminowo (lub długo jak kto woli) obowiązuje trend spadkowy (kanał spadkowy), jeżeli nastąpi zejście w okolice 1.30 (dolne ograniczenie kanału - to wszystko albo nic - przebicie to wielka porażka), ale jeżeli nastąpi wybicie górą (przebicie coś kole 1.88) może zobaczymy mocniejsze wzrosty (podjazd do 1.88 może wynikać z klina zniżkującego-o tym chyba pisze "zbych"), pozdr.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERIO -2,86% 2,38 2021-12-07 15:28:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.