Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Co sadzicie o akcjach BBICAPNFI ?

Zgłoś do moderatora
Jednakże warunkiem nie jest stopniowy up, lecz silne wybicie , nawet w ciągu jednej sesji sporo powyżej 2 złotych i gra na zupełnie innych poziomach
Nie dokońca się z tym zdaniem zgadzam,przykład? Paged.Po zdołowaniu na 2 zł nie było tam żadnych szaleństw typu 20% w ciągu jednej sesji.Rósł sobie po kilka % na sesji,co pare dni była mała korekta,i tak dojechał do 10 zł.Wydaje mi się ,że jest możliwe,aby tą drogę powtórzył BBICAP.
Pozdrawiam.Co sie stało z forum na www.vipexpress.pl??

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERIO 3,39% 2,44 2021-11-26 15:25:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.