Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Co sadzicie o akcjach BBICAPNFI ?

Zgłoś do moderatora
Zakładam, że odreagowanie bessy tutaj dopiero przed nami.
Nie będę w szczegółach wspominał o cenie i obecnej wartości księgowej, zyskach za 3 q , zakupach członków zarządu, obecnych funduszach, niskim ff, konserwatywnej polityce zarządu (brak nowych emisji, mała, nieomal niezmienna liczba akcji).
Wspomnę, że technicznie to obecnie wygląda na początek wybicia z klinu zniżkującego i sądzę, że rajd z lata 2009 się tutaj może powtórzyć, a może wydarzyć się nawet coś ciekawszego. Jednakże warunkiem nie jest stopniowy up, lecz silne wybicie , nawet w ciągu jednej sesji sporo powyżej 2 złotych i gra na zupełnie innych poziomach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERIO 3,39% 2,44 2021-11-26 15:25:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.