Fundusze to najwięksi spekulanci:))) W Pure jest inwestor, który wykłada grube miliony z własnej kieszeni, nie cudze. W ciemno? Nie sądzę. W USA piszą, że to jedna z najlepszych spółek polskiego biotechu obok CLN.Moim zdaniem Pure to obecnie taki Bumech po 11 i widzę tam potencjał dużo większy niż na CLN.W USA dziś srogie minusy. Panika, boją się, że Trump wygra:) Od nas też uciekają...hmm