Ja sobie chwalę.Przy takiej kapitalizacji jak ma CLN, Pure będzie po 466zł. A "cymbała" sobie wypraszam. To poważne forum ekonomiczne i obrzucanie innych użytkowników inwektywami nie przystoi ludziom z klasą. No chyba, że ktoś jest burakiem, ale to już inna historia.Pozdrawiam