Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,70 zł , zmiana od tamtej pory: -42,14%

Re: Co jest grane?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-12-28 o godz. 18:19 ghost-man napisał(a):
> Dnia 2020-12-28 o godz. 17:39 ~Stiw napisał(a):
> Na Foreveren już dziś był spory odpal ale czuje że na początku stycznia będzie ostro żarło.
>
> FOR - cztery razy testował wsparcie i nie udało mu się go złamać, wiec w przypadku wzrostu wolumenu na odbiciu należało sie spodziewać UP po otwarciu sesji ponad 7,80 należało obserwować transakcji przy których wolumen jest większy
> >
> > tak bym widział minimalny zakres wzrostu - MOIM ZDANIEM
>link
> >
> > co potwierdzałby wskaźnik wolumenu podając maksymalny poziom wzrostu dla tego ruchu
> >
> >link
> >
> > TBL to niestety zupełnie inna bajka ..:) :) :)
> >
> >
>

no i proszę MOIM ZDANIEM można było cos tam zarobić .. :) :) mam nadzieje ze koledze się przydało .. :) teraz należałoby obserwować zachowanie na poziomie 8,50 - 8,30 zwłaszcza wolumen .. :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TBULL -7,36% 19,50 2021-10-21 11:58:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.