Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,70 zł , zmiana od tamtej pory: -26,59%

Re: Co jest grane?

Zgłoś do moderatora
wolumen i obrót jak na tę spółkę bardzo duży w dniu gdy mamy rozliczenie roczne, więc wniosek jest moim zdaniem dość czytelny :
trzeba było przemielić troszkę akcji, tam gdzie była strata "zaksięgować" ją aby pomniejszyła dochód tam gdzie są zyski powiększyć je oczywiście nie realizując - (nie księgując" ich :) :) przy okazji wywołując spore zamieszanie i wypłoszenie ulicy - to było grane na dzisiejszej sesji .....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TBULL -2,24% 19,60 2021-10-28 16:48:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.