Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,70 zł , zmiana od tamtej pory: -24,72%

Re: Co jest grane?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-12-28 o godz. 17:39 ~Stiw napisał(a):
Na Foreveren już dziś był spory odpal ale czuje że na początku stycznia będzie ostro żarło.

FOR - cztery razy testował wsparcie i nie udało mu się go złamać, wiec w przypadku wzrostu wolumenu na odbiciu należało sie spodziewać UP po otwarciu sesji ponad 7,80 należało obserwować transakcji przy których wolumen jest większy

tak bym widział minimalny zakres wzrostu - MOIM ZDANIEM
 link

co potwierdzałby wskaźnik wolumenu podając maksymalny poziom wzrostu dla tego ruchu

link

TBL to niestety zupełnie inna bajka ..:) :) :)Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TBULL -3,60% 20,10 2021-10-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.