Jak wczesniej pisałem na poczatku. myślałem ze beda spadki , potem po kilkunastu sesjach wzrostu miałem nadzieje na okolice 4 zł , jednaj od 2-3 sesji zauwazylem wzrastajacą podaz co niestety moze spowodować opadanie kursu . Co do wynikow za 2016 to mysle ze beda gorzse od tych za 2015