Uwazam ze dywidenda bedzie ale zapewne o kilkanascie % nizsza od ubiegłorocznej . Natomiast obecny kurs nie ukrywam ze bardzo mnie zaskakuje ( myslałem wczesniej raczej o spadkach ) i zaczynam teraz wierzyć , ze 4 zł moze byc w krotkim czasie całkiem realne