Takie przemyślenia zostaw groszolapom. Dla nich dzień bez +5% na plusie to powód do oddania. Od kilku tyg piszę i konsekwentnie podtrzymuje opinie ze trzeba trzymać papier minimum do wiosny 2018. Dopiero wtedy podjąć decyzję czy dokupić czy sprzedać. Ja w miarę umacniania się fundamentów wraz z kolejnymi umowami będę raczej myślał o usrednianiu w górę. Jeśli się pomyle to po raporcie za 2017 sprzedaż będzie bolesna ale konieczna. Ale ostatnie komunikaty raczej na to nie wskazują.