Wydaje mi się że jutro i piątek rozegra się ciekawa batalia. Tego co sobie spojrzałem na wykres na niskich interwałach do godzinowki wygląda to spoko, ale na h4 nie podoba mi się że mała świeczka została wyciągnięta z luką. Było było spoko, chciałbym by rano kurs spadł zakrył tą pustkę o po spotkaniu nastąpiło powolne wyciąganie, bo do zakrycia jest duża luka spadkowa od góry i ona pokryła by się z byczą dywergencja na h4.