Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,56 zł , zmiana od tamtej pory: -96,79%

Re: Cisza...

Zgłoś do moderatora
czy można zwrócić się do KNF o przedłużenie zawieszenia notowań na czas dochodzenia winy odpowiedzialnych za utratę koncesji z powodu popełnionego przez nich przestępstwa? Obawiam się, że raport ujmował będzie teraz 90% mniejsze aktywa, z uwagi na utratę koncesji. Przecież to jest ogromna strata, która sparaliżowała możliwość wykonywania głównej działalności przez spółkę. Uważam, że nie powinno się odwieszać spółki dopóki nie zostanie wszystko wyjaśnione. Co nam po raporcie, po którym zjedziemy do 1 grosza w ciągu tygodnia, bo okaże się że spółka goła i wesoła z powodu oszustwa ludzi z Tarantogi. KNF powinien nie dopuścić do sytuacji, w której poszkodowani zostaną akcjonariusze za popełnione przestępstwo w spółce. Przecież rzecznik KNF do niedawna jeszcze świecił oczami, że w spółce jest wszystko dobrze i stopniowo realizowane są zapisy listu intencyjnego Tarantogi. Żule spod sklepu monopolowego stają się przy tych Panach bardziej wiarogodni w biznesie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MSXRESOUR 25,00% 0,05 2016-03-31 15:28:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.