Doceniam starania merytorycznej dyskusji, zazwyczaj trzeba hamowac mokre sny tych od codziennych odpalow.
Czy w rzeczonych akwizycjach widzisz wieksza strategie? Na chwile obecna mozna tu wspomniec jedynie o spolce zajmujacej sie obsluga IT instytucji koscielnych. Widze mimo wszystko duze ryzyko, ze nakupia takich smiesznych spoleczek a ostatecznie nie przelozy sie to na wyniki. Jedyna dobra rzecz z perspektywy GPW, to ze nikomu dzis nie przyszlo probowac napoczynac 0,74 ale nie mozna tez dotyczasowych minimow brac za pewnik.