Pozwole sie nie zgodzic z punktem 1 - dla mnie w okresie rocznym to trend spadkowy, ostatnie pol roku boczny i aktualnie znow przechodzi w trend spadkowy. Z punktem 2 sie zgodze, moze i smieszna wycena z punktu finansowego, ale z punktu inwestora ciezko sie dziwic brakiem zainteresowania, inf jak na lekarstwo, nic sie nie dzieje w spolce, spolki zalezne biora jakies kontrakty co w sumie nie rusza kursem wiec przechodze do punktu 3. jaka transformacja? :)