Co tam _halsky i psychiatra_, przeczytaliscie artykul? A nie, wy nie czytacie, artykulow, raportow, nic nie czytacie. Dlatego pozniej wychodza elementarne braki wiedzy u was, nic nie wiecie o Rachuku Zyskow i Strat, o Bilansie, o Przelwywach Pienieznych. Nawet o analizie technicznej nic nie wiecie. Mimo to wchodzicie tu codziennie i narazacie ludzi na straty.