Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Ciekawostka:)

Zgłoś do moderatora
WINGAS, spółka zależna GAZPROM Germania, wyznaczyła czerwiec 2021 r. Na oddanie do użytku granicznego odcinka swojej sieci światłowodowej po północnej części granicy polsko-niemieckiej. 
Thomas Böhlert, Head of Marketing Assets WINGAS, powiedział: „Nasza inwestycja w obszarze przejścia granicznego z Polską wynika z analizy i odpowiedzi na oczekiwania klientów i partnerów WINGAS. 
Firma twierdzi, że to połączenie stworzy nowe możliwości dla krótszych połączeń przesyłowych, np. Między Gdańskiem a Hamburgiem lub Frankfurtem nad Menem, Wilnem i Amsterdamem oraz Poznaniem - Kopenhagą. 
„Współpraca z międzynarodowymi partnerami i klientami jest jednym z filarów naszej strategii. 
Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.wingas.com

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.