Pokaż mi spólkę na której nie ma korekt? Jak rosło 6 dni z rzędu to nie był gniotem? Wiem że jesteś nagonem... dla mnie te spadki nie mają znaczenia bo wiem że to korekta do tego na małych obrotach w porównaniu z sesjami jak rosło... tak czy inaczej niezła próba , strasz dalej :)