Az zaczyna brakowac Ochuckiego ze Stalowym co nie? :) Ale masz racje, przestaje odpisywac. Jest doskonale, a moze byc cudownie. A jesli spadnie to i tak z dywidendy mam juz dwie pensje ponad. Zatem dziekuje prezesowi i Cognorowi. Szkoda ze jednak na Walne nie dostane urlopu :(