Dnia 2014-03-14 o godz. 20:12 ~zdezorientowany napisał(a):
> Dnia 2014-03-14 o godz. 18:32 ~kris b napisał(a):
>
> to fakt .jeden z najsilniejszych papierow przy tej rzezni
> > na bananie,ktory dyskontuje wybuch wojny.
To nie
> ma nic wspólnego z tym co piszesz. W tym wypadku chodzi o
> przetarg dla WP, oferty zostały otwarte i Protektor będzie
> robił buty dla WP (oprócz oczywiście innych firm z
> konsorcjum). Za jakiś tydzień do dwóch pojawi się oficjalna
> informacja. Wtedy parę leszczy rzuci się aby dokupić /
> kupić akcje a Ci co dzisiaj kupili to sprzedadzą . Po takim
> komunikacie z reguły akcję rosną więc i tym razem nie
> powinno być inaczej. Ta informacja przykryje na jakiś czas
> sprawę sprzedaży do której w najbliższym czasie nie dojdzie
> według mnie.
Mało wiesz o tej spółce skoro piszesz takie rzeczy. Przypomnij mi kiedy ostatnio był spory wzrost zainteresowania i kursu pod informację o przetargu dla WP? Szczególnie, że ostatnie lata to przetargi w ramach konsorcjum...