A ja myślę , ze nawet pomijając ewentualnego inwestora strategicznego i przetargi dla wojska Protektor po bardzo długim czasie niebytu wreszcie znalazł sie w sferze zainteresowania inwestorów i stąd wieksze obroty i na razie delikatne wzrosty . Porównując papier do rynku , a w szczegolności do branży wygląda naprawdę dobrze i ma spory potencjał do wzrosu . Powtarzam - najważniejszym jest jednak fakt że zaczęto się nim interesować .