trzymajcie BOŚia i nie patrzcie na forum tutaj tylko narzekają
na tle innych spółek co obecnie prześcigają się w "przeszacowywaniu" wyników na dziesiątki milionów to BOŚ jak oaza spokoju
no i kurs poniżej nominału
zejdzie info kto oprócz NFOŚ objął emisję i kurs zacznie wracać
szerokości przyjaciele!