Dnia 2021-12-29 o godz. 16:40 ~qwerty napisał(a):
> Jasiu, spokojnie dzieciaku, bo ci uszczelka pod głowicą pęknie... :-)
> > Naganiam na spadki nie dlatego że się cieszę czy że jestem zawistnym polaczkiem, tylko po to aby ostrzec innych aby tu nie inwestowali bo stracą. Jesteśmy filantropami i działamy charytatywnie po to aby inni nie umoczyli, ubranych już tutaj wystarczy.
> >
>
> A Ty zachowaj spokój, naganiacz na wzrosty musi cechować się spokojem i nie dawać po sobie poznać swojej desperacji. Trzeba było w takiej sytuacji polecieć klasyką typu: "To jest ostatnie strzepanie leszcza", albo "Korekta przed dalszym odpadłem", albo "Domykanie luki na 0,23 zł" :D
przyznaj sie filantropie, że coś piłeś. W każdym zdaniu jakiś błąd.
Ursus napszut!