Jasiu, spokojnie dzieciaku, bo ci uszczelka pod głowicą pęknie... :-)
Naganiam na spadki nie dlatego że się cieszę czy że jestem zawistnym polaczkiem, tylko po to aby ostrzec innych aby tu nie inwestowali bo stracą. Jesteśmy filantropami i działamy charytatywnie po to aby inni nie umoczyli, ubranych już tutaj wystarczy.
A Ty zachowaj spokój, naganiacz na wzrosty musi cechować się spokojem i nie dawać po sobie poznać swojej desperacji. Trzeba było w takiej sytuacji polecieć klasyką typu: "To jest ostatnie strzepanie leszcza", albo "Korekta przed dalszym odpadłem", albo "Domykanie luki na 0,23 zł" :D