nie skakałem tylko drwiłem z was naganiacze na spadki, szczekacie tylko wtedy gdy jest po waszej myśli a tak mordy zamykacie i żaden się nie odezwie. Papiera nie macie a siedzicie jak te je*** trole, jak wrzody na du*** i cieszycie sie, ze ktos traci. Prawda jest taka, że wy trole straciliscie nie raz i jestescie zawistnymi polaczkami. KONIEC - mozesz admin usunać :)
Ursus napszut!