Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: China rusza

Zgłoś do moderatora
Heh hej. Nieczęsto zdarza się na forach taki fajny poziom kultury osobistej. Jeżeli mogę Ci wynagrodzić nieco mój oschły język uprzednio to podsyłam dwa linki z dwoma niezłymi analizami raportu za Iq 2010 - nie wiem teraz który ma dwie a który jedną (Kasia Stefańska i Bartosz). Jest tam nieco prawdy - niestety różnej. Też mam trochę tej spółeczki i osobiście zagrożeń nie widzę. Pozdrawiam, nie robi błędów kto nic nie robi ;)


http://stockwatch.pl/forum/default.aspx?g=search

i wpisz tu armatura

lub spróbuj tu:

http://www.stockwatch.pl/forum/Default.aspx?g=posts&m=85363

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARMATURA 0,60% 1,68 2014-01-15 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.