Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  95,40 zł , zmiana od tamtej pory: 34,49%

Re: CEZ Rozliczenie podatku od dywidendy?

Zgłoś do moderatora
ale do pit trzeba zalaczyc jakies potwierdzenie z kwota podatku zostala pobrana u zrodla. Czyli trzeba pobrac asiadczenie z czeskiego urzedu skarbowego albo CEZ (oczywiscie po czesku) i je tlumaczyc u tlumaca przysieglego i potwierdzic apostille w ambasadzie i u nuncjusza apostolskiego. Czy wszyscy o tym wiedza?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ 1,91% 128,30 2021-09-16 15:46:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.