Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  91,70 zł , zmiana od tamtej pory: 39,59%

Re: CEZ Rozliczenie podatku od dywidendy?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-02-15 o godz. 17:04 ~DT napisał(a):
> Skąd wiadomo czy i ile pobrali u źródła? Moje biuro (CDM24) informuje mnie tylko o wpływie i wysokości dywidendy, nic ponadto...

Musisz zadzwonić do swojego biura i odpytać o kurs przeliczenia, ile na akcję było dywidendy w złotówkach oraz jaki podatek pobrano u źródła (w mBanku też miałem tylko gołą kwotę w złotówkach, co do rozliczenia jest niewystarczające - dzwoniłem na infolinię i mi podali te dane).
Tak z ciekawości jak się już dowiesz co i jak to odpisz czy w Pekao też pobrali Ci 35%?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ 1,51% 128,00 2021-09-22 09:46:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.