Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  94,90 zł , zmiana od tamtej pory: 34,14%

Re: CEZ Rozliczenie podatku od dywidendy?

Zgłoś do moderatora
Biuro mi napisało że pobrano u źródła 35%. Ale co wpisac na PIT? Należny 19% a odprowadzony 35% - byłoby logiczne, ale wg PIT kwota odprowadzonego nie może być większa niż należnego! Czyli co? Wpisać w obu rubrykach kwoty dla 35%? Czy dla 19%? Niby prosta rzecz a PIT jednak ją komplikuje...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ -0,78% 127,30 2021-09-17 14:47:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.