Po mojemu to jeszcze 2 tyg temu cwaniaczki z zarządu myśleli że zrobią cene 3 zł albo mniej ale coś sie zepsuło bo wybitnie przestali sypać akcjami w rynek i myślą kiedy knf wdroży postępowanie . dziś nikt nie wie jak będzie cena , na wza będą może fundusze to może jakieś deklaracje padną. gdyby dziś było wiadomo że będzie 5 zł to kurs też by był koło 5 bo w tej spółce tajemnice wypływają gdzie tylko się da . z drugiej strony dla funduszy emisja akcji poniżej ostatniej ceny emisyjnej to porażka , na stabilnej spółce oczywiście a ta jak wierzę taka jest.